Patrząc na książki, jakie w obecnych czasach dostępne są na rynku, znaleźć można wiele fascynujących pozycji – zarówno dla dorosłych, jak również dla dzieci. Pokazujmy i czytajmy dzieciom książeczki, dzięki czemu bez problemu uda nam się wykształcić naprawdę dobrych i mądrych obywateli. Wśród książeczek dla dzieci znaleźć można serię bajek o Kici Koci. Anita Głowińska stworzyła jedną z najbardziej kultowych bohaterek, która wielkim uśmiechem raduje wszystkie dzieci. Kicia Kocia ma kilka lat i również ma swoich oddanych przyjaciół z którymi chodzi do przedszkola. W różnych książeczkach możemy zobaczyć to, jak kotka poznaje otaczający ją świat. Ze wszystkich książeczek zawsze płynie mądra nauka dla naszych dzieci. Kotka dorobiła się takiej popularności, że obecnie nie tylko można kupić bajeczki z jej udziałem, ale również maskotki. Dzieci cieszą się, że teraz Kicia Kocia może im towarzyszyć nawet podczas spaceru z rodzicami lub w drodze do przedszkola.

“Kicia Kocia i Nunuś. Nie, Nunusiu! Tak, Nunusiu!”

Nie ma się łatwego życia, kiedy ma się rodzeństwo i to w dodatku młodsze. Z drugiej strony fajnie mieć przy swoim boku osobę na którą w przyszłości będzie można liczyć. Tylko, że zanim do tego dojdzie to minie trochę czasu, bo brat Kici Koci jest jeszcze taki mały. Nunuś to bohater bajeczek o kotce. Jest młodszy od głównej bohaterki. Tania Książka - Kicia Kocia postanawia nauczyć swojego braciszka co można mu robić, a czego wręcz przeciwnie. A nie jest to łatwe zadanie, ponieważ Nunuś jest wyjątkowo niegrzeczny. Kopie piłkę, pisze po ścianach, a na dodatek rozlewa po całym domu herbatę. Nie jest to łatwe zadanie, ale kotka nie chce się poddawać, dzięki czemu będzie mogła swojemu braciszkowi przekazać najważniejsze zasady w życiu.

“Kicia Kocia gra w piłkę”

Anita Głowińska tym razem zaprasza najmłodszych czytelników do tego, aby wspólnie poszli grać z Kicią Kocią do parku. Kotka kocha tą grę i nie może się doczekać tego, żeby pograć ze swoimi przyjaciółmi – Juliankiem i Adelką. W szczególności, że jest piękna pogoda i po dworze można biegać do woli. W pewnym momencie do gry dołącza nowa osoba, która jeździ na wózku. Nowy kolega jeździ na wózku i nie umie kopać piłki. Za to super rzuca piłką, dzięki czemu gra jest jeszcze bardziej fascynująca. Ogromny plus dla autorki za to, że łączy w swoich książeczkach często trudną tematykę, dzięki czemu zrozumienie pewnych zjawisk dla dzieci jest jeszcze łatwiejsze. Warto poznać kolejne przygody tej kochanej i zabawnej kotki.

Kochanie zdjęcie utworzone przez prostooleh - pl.freepik.com